Поштовани родитељи, према допису МПНТР у обавези смо да спроведемо анкетирање у вези са похађањем наставе у школи. Анкету ћете добити од учитељице односно разредног старешине.

Овде можете преузети

Стручно упутство за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основној школи у школској 2020/2021. години.

Упутство о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне и средње школе

Школа ће према допису и упутству, након прикупљених података за све ученике и након анализе анкете, на Наставником већу усвојити модел реализације наставе за први и други циклус овразовања и васпитања. Сагласност на одлуку, верификоваће МПНТР.

Након тога уследиће и детаљно информисање родитеља и ученика о организацији наставе од 01.09.2020. године.

Хвала Вам на сарадњи и разумевању!