Обавештавамо родитеље и старатеље да ће ОШ “Jован Јовановић Змај“ вршити

ПРИЈАВУ ЗА УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКУ 2021/2022. ГОД.

Упис је обавезан за децу рођену од 1. марта 2014. до 1. марта 2015. год.У школу се може уписати и дете старије од 7 година и 5 месеци, ако због болести или других оправданих разлога није уписано у школу.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја уз подршку Канцеларије за информационе технологије и електронску управу омогућило је родитељима е-Упис преко портала е-Управа од 22.3. – 28.5.2021. године

Уколико родитељ не може да приступи порталу еУправа или не жели да пријави дете за упис електронским путем може то да учини и без доласка у школу.

Поштовани родитељи да би смо и вама и нама олакшали процедуру пријављивања за упис, молимо вас да нам доставите податке преузимањем овог документа, под назнаком  „пријаве за упис“ или позивом на број телефона 060 536 8750.

Након пријављеног уписа родитељи ће бити обавештени о заказаном термину за испитивање спремности детета  за полазак у први разред.Испитивање детета и разговор са родитељем обавља педагог школе, Верица Радованов.

При доласку на тестирање није потребно да родитељ прибавља и доноси документацију, сви подаци прибављају  по службеној дужности у школи, електронским путем сем  уверења о обављеном лекарском прегледу детета.

Драги наши будући ПРВАЦИ и родитељи,

ДОБРО ДОШЛИ у ОШ’’Јован Јовановић Змај’’!

ПЕДАГОГ ШКОЛЕ