школска 2016/2017.


20.06. 2017. Награда Црвеног крста додељена Лаури Вуков из 4/2 


20.06. 2017. Девојкa нежног гласа и челичне воље 


06.06. 2017. Завршна приредба 4-2 


06.06. 2017. Завршна приредба 2-1 


05.06. 2017. Наши вероучитељи на порталу I love Zrenjanin 


05.06. 2017. У сусрет распусту – приредба змајића четвртодваића 


02.06. 2017. Завршна приредба 4-1 


02.06. 2017. Испраћај осмака 


02.06. 2017. 1 ученица – 3 републичке награде за 7 дана 


01.06. 2017. Одељења 2. разреда на излету 


01.06. 2017. Мале олимпијске игре 


30.05. 2017. Поново међу најбољима! 


27.05. 2017. Друго место на смотри литерарног стваралаштва 


27.05. 2017. Једнодневна екскурзија змајића – четвртодваића 


24.05. 2017. „Бајка о рибару и рибици“


22.05. 2017. Верска настава у нашој школи


22.05. 2017. Балканске шампионке у дечјем фитнесу


20.05. 2017. Одељења II разреда у посети музеју


17.05. 2017. Најуспешнији змајевци у акцији!


06.05. 2017. „Европско село“


29.04. 2017. СуПерСу КВИЗ


28.04. 2017. Наша балканска првакиња!


27.04. 2017. Квиз „Спознај занимања”


26.04. 2017. Припреме за Европско село у одељењу 3/1


22.04.2017. Коначни резултати окружног такмичења из биологије:

5 – разред      6 – разред      7 – разред      8 – разред


21.04. 2017. „Дан планете“


19.04. 2017. Поново у врху!


13.04. 2017. Пролећни низ успеха ученика IV2


30.03. 2017. Музички таленат


30.03. 2017. Успеси на такмичењима


29.03. 2017. „Психоактивне супстанце“


22.03. 2017. „Отворена врата“


21.03. 2017. Позив на „Отворена врата“


18.03. 2017. Oпштинско – окружно такмичење из роботикe


16.03. 2017. Кенгур без граница


16.03. 2017. Дупло злато за Марка


06.03. 2017. Општинско такмичење из информатике


05.03.2017. Коначни резултати општинског такмичења из биологије:

5 – разред      6 – разред      7 – разред      8 – разред


27.02. 2017. Како да разговарамо а да се не посвађамо?


10.02. 2017. Распоред писмених провера II полугодиште


02.02. 2017. Истраживачки рад на часу географије


23.12. 2016. Срећа, срећа, радост!


23.12. 2016. Распоред додатног и допунског рада за време зимског распуста


21.12. 2016. Игром кроз превенцију насиља


16.12. 2016. Одељенски правилник 4/2


09.12. 2016. Сат програмирања 2016.


07.12. 2016. 6. инклузивне игре без граница


04.12. 2016. Браво Сарита!


02.12. 2016. Морал – некад и сад


01.12. 2016. Још једно „златно“ дете!


25.11. 2016. Дан школе


21.11. 2016. Споменар 1/1


18.11. 2016. Мој еколошки сунцобран


21.10. 2016. Недеља програмирања


19.10. 2016. Борба достојна „Змаја“!


15.10. 2016. Ученици 4-2 се истичу на ваншколским такмичењима


09.10. 2016. Наша гимнастичка вишебојка


28.09. 2016. Програм дечјe недељe за ученике од V-VIII разреда


27.09. 2016. Распоред писмених провера I полугодиште


22.09. 2016. „Безбедност деце у саобраћају“ – предавање


20.09. 2016. „Безбедност деце у саобраћају“


01.09. 2016. Добродошлица будућим првацима


30.08. 2016. Боравак