Програм  активности  ученика  нижих  разреда  ОШ»Ј.Ј.Змај» за дечју недељу  6.10.- 10.10 2014.

1. 10.2014. понедељак 16ч – 17ч:
  • МАСКЕНБАЛ + журка

Ревија маски на тему јесени, јесењих плодова , здраве хране;

• ПРИЈЕМ ПРВАКА У ДЕЧЈИ САВЕЗ

1. 10.2014. уторак
  • САКУПЉАЊЕ СТАРЕ ХАРТИЈЕ
  • ДОНАЦИЈА ИГРАЧАКА И КЊИГА (размена, поклон)

Донети играчке ,књиге, сликовнице за размену и поклон школској библиотеци и продуженом боравку.

1. 10.2014.среда 13:30 – 14:30ч:
  • СУСРЕТ СА ПЕСНИКОМ (хол)

1. 10.2014.четвртак16 – 17ч:
  • ВАШАР – ПРОДАЈНОГ КАРАКТЕРА ( од продаје сакупљамо заједнички новчани прилог за уређење школе)

Припремити ученицима нешто што би се могло продавати- кокице,колачи,старе играчке, сликовнице,школски прибор и слично.Помоћи им да се испишу цене, да имају ситног новца за враћање кусура, као и да сами могу да купе нешто од друге деце.

5.10.10.2014.петак:

• ДОНАЦИЈА ЦВЕЋА

Донеси цвет нека замирише школски свет! – донети на поклон или чување током зиме биљку које ће украшавати школу или школско двориште;

Позивамо све добронамерне родитеље, рођаке, комшије и грађане да нам се прикључе и подрже у активностима у оквиру Дечје недеље.

ДОБРО НАМ ДОШЛИ!

руководиоци Дечјег савеза: Радмила Комленић и Наташа Вујин Белча