НОВА СОЛИДАРНОСТ – 24. јануарa 2015. тачно у ПОДНЕ – гостовао је хор АприлЗМАЈун, који је настао 2013. године у Дому за децу без родитељског старања „Јован Јовановић ЗМАЈ“ у Београду.

7svi Са њима су се у Позоришном клубу „Зелено звоно“ дружили, играли и у оквиру радионице заједно креирали наступ одељење II-2 са учитељицом Радмилом Комленић из Основне школе „Јован Јовановић ЗМАЈ“ у Зрењанину.

Приређен је и музичко-сценски наступ у Позоришном клубу „Зелено звоно“ .

Након хорске радионице заједно су наступили зрењанински и београдски ЗМАЈИЋИ, а у оквиру догађаја учествовао је и средњошколски читалачки клуб Градске библиотеке „Жарко Зрењанин“ и Групе 484, као и неки од ученика Музичке школе „Јосиф Маринковић“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 5straja 4gusari 3carobne reci 2voditelji OLYMPUS DIGITAL CAMERA