Као што чинимо сваке године, тако смо и овог 27. јануара у нашој школи обележили Савиндан, дан посвећен првом српском архиепископу и просветитељу.

Присуствовали су наставници, учетељи, ђаци и њихови родитељи. Добродошлицу је свима пожелео Саша Босић, директор школе.

Свечаност је почела славским обредом, читањем молитве и сечењем славског колача. Свештеник се затим обратио присутнима, пожелевши им срећну славу и истакавши  значај  Светог Саве  у нашем народу.

Уследио је културно-уметнички у којем су учествовали ученици виших разреда. Програм је отворио хор наше школе певајући химну Светом Сави након чега су уследиле драмске и рецитаторске тачке у којима су сви уживали, а наравно, и нешто ново научили.

[slideshow_deploy id=’2144′]