Било нам је задовољство да 22. марта угостимо будуће прваке и њихове родитеље у нашој школи и упознамо их. Дружење је почело у 17 часова у холу школе где су деца могла да виде штандове наставника. Најинтересантији је и ове године био штанд наставника физике који је извео мало „магије“ кроз неколико експеримената. Малишани су могли да праве аутиће од папира на штанду техничког, да цртају на штафелају из ликовног, да виде моделе пирамида и дрвених кућица из Африке, да извуку сличицу на штанду шпанског, слово на штанду српског или бројеве са штанда математике.

Чланови ученичког парламента су пожелели добродошлицу и показали родитељима и деци школу. Сви учетиљи су припремили неку активност и показали делић атмосфере са часова. Свирали су, певали, бојили, бројали, плесали, гледали ерупцију вулкана, играли TWISTER…

Родитељи и малишани су добили разне поклоне који су им направили ученици нижих разреда. А на крају дружења пожелели смо да се што пре видимо опет 1. септембра у школским клупама.

Велики змајевски поздрав!