Наша школа је 28.4.2016. била спремна за дочек Васкрса, Васкрсења Христовог.

Ученици нижих разреда од  1. до 4. учествовали су у ликовном конкурсу „Ускршње јаје“. Програм  је водила Сара Михаљевић  (41) и  упознала нас је зашто је Васкрс најрадоснији хришћански празник.

Чланови жирија за ликовни конкурс, били су ученици  4. разреда: Каена Шандор и Мила Кочишев из 41, Никола Дабић и Теодора Лазић из 42. Они су прогласили победнике и поделили дипломе:

1. место су освојилa одељења 11 и 31,

2. место 22 и 32 ,

3.место  41 и 42  и

похвале 12 и 21.

Проглашење најуспешнијих радова поздравили смо великим аплаузом. Пре почетка веселе журке  посматрали смо одличан плес  Миле и Каене на песму  групе BTR „Elevate“. Сви су ђускали уз забавну музику коју су пуштали наши DJ-еви Виктор Јакабфалви и Лазар Бировљев из 32. Да све протекне у радости и весељу, поред учитеља и наставника, ред су одржавали и Езер Рамић и Тефик Шабановски из 32. Читав догађај  је помно бележила наша фотографкиња Јована Стојиновић (32), а записале новинарке Маријана Шкундрић и Јана Веселиновић (32).

Дечји савез нижих разреда

Радмила Комленић и Наташа Вујин Белча