Vrsac1Дана, 15.5.2016. године, ученици наше школе узели су учешће на једнодневном излету у Вршцу. Излет је организован од стране цркве Светог Архангела Михајла и вероучитеља.  Вођа пута је био отац Веселин, старешина поменуте цркве, а испред наше школе били су вероучитељ Бојан Стајић и педагог-приправник Николина Трапара. Vrsac2Такође, друштво су нам правили и ученици ОШ „Серво Михаљ“ и ОШ „Соња Маринковић“, као и наставници и учитељи поменутих школа. Време нас је послужило па смо имали прилику да се упознамо са манастирима Месић и Средиште, а на кратко смо боравили и на Вршачком брегу. Надамо се да ће се сарадња између школе и цркве наставити и да ћемо следеће године организовати још дружења и излета!