ОШ „Јован Јовановић Змај“  10.06.2016. (петак) организује у школи

ЗМАЈЕВ МАЛИ САЈАМ

ПРОГРАМ :

• Хуманитарна акција –  „ ОД СРЦА ЗМАЈЕВИХ ЂАКА“  Очуване и чисте играчке, друштвене игре, гардeробу или прибор за личну хигијену, (сапун, четкице за зубе, чешљић ), књиге и сликовнице… донесите у кутијама у нашу школу, а ми ћемо преко Црвеног крста проследити онима којима је најпотребније..
  • Продаја слаткиша и сланиша –  „ ЗМАЈЕВЕ МАМЕ ИМАЈУ ЗЛАТНЕ РУКЕ “ унапред ХВАЛА свакој мајци, баки или оцу који нам поклони својих руку дело у облику неког слаткиша, сланиша или кокица.
  • Ликовна радионица „ЗМАЈЕВИ КРЕАТИВЦИ“… на штафелајима у дворишту… скицирање портрета (неко позира, неко црта) и декупаж радионица (понесите неку стварчицу коју желите да излепимо салветама: чаша, кутијица…)
  • Спортски кутак – „ЗМАЈ СЕ ИГРА“ предлог је стони тенис, мали фудбал, бадминтон (понеси рекет и лоптицу)
  • Уживајте са нама уз музику са разгласа „ ЗмајРадио“… дођите !