Поводом завршетка пројекта Морал некад и сад, који је организовало Удружење педагога и психолога Средњобанатског округа у периоду мај-новембар 2016, одржана је  завршна активност пројекта на Дечијем одељењу Градске библиотеке у Зрењанину 29.11.2016. године.

moral_01

Циљ овог пројекта био је јачање моралних вредности код деце. Aктивности су се одржавале у институцијама културе (Музеј, Историјски архив, Библиотека). У пројекат су били укључени ученици три зрењанинске основне школе: „Серво Михаљ“,  „2.октобар“ и „Јован Јовановић Змај“.

Вредни Змајевци који су научили какав је то морал био некад а какав је сада, а затим то и представили на завршној активности пројекта били су: Мила Кочишев, Петар Зец и Лука Вуков (51), Веран Ковачевић (52), Марко Ђурин, Софија Јовичин, Милица Ковачевић и Александар Раданов (61).

moral_02