Ученици наше школе су се и овога пута укључили у хуманитарно рекреативну акцију Црвеног крста, Спортског савеза града Зрењанина и Савеза за школски спорт која је организована у Авив Парку у суботу, 29. септембра 2018. године под називом : „ИМАМО ЦИЉ – ДОЂИ НА СТАРТ“.

Циљ акције је био да се куповином ученичких бројева за трку прикупе средства за децу која су у стању социјалне потребе, а  остала су без родитеља.

Из наше школе посебно су се истакле ученице ТАМАРА ВУКОВ са освојеним 1. местом и КАТАРИНА ЋУРЧИН која је освојила 2. место у својој узрасној категорији. Обе ученице су из II2 одељења и заслужују да им честитамо и похвалимо за представљање школе и позитиван пример друговима и другарицама у школи, јер промовишу хуманост, спорт и здрав начин живота.

Тим  школе, Црвени крст