2.септембра  2019. године, поново је зазвонило школско звонце и означило још један нови, Змајев почетак. Посебну пажњу, као и сваке године, заслужују придошли малишани, ђаци прваци. Почетак школовања је за свако дете значајан и узбудљив доживљај, зато из године у годину, ученици 2. разреда са својим учитељицама припреме приредбу у част нових ђака првака.

Говором добродошлице свечаност  је  отворила  директорка школе Тања Рођенков ,  потом је следила весела приредба, коју  су припремиле учитељице Даница Драшковић и Наташа Скоко.

Малене прваке су прозвале и у своје окриље преузеле, наше добре учитељице : Наташа Вујин Белча , одељенски старешина  1/1 и Гордана Ивошевић, одељенски старешина  1/2.

Из  освежених, креативно уређених учионица ускоро се чуло раздрагано чаврљање Змајевих првачића, малих – великих људи…

Срећан полазак у школу, драги наши првачићи!

Р.К.