У петак, су ученици 5-2 одељења били у посети ОШ „Доситеј Обрадовић“, како би учествовали на заједничком часу шпанског језика. Час су одржале наставница Моника Михић, ОШ „Доситеј Обрадовић“ и наставница Светлана Крстанић, ОШ „Јован Јовановић Змај“.
На заједничком часу су била два одељења петих разреда ОШ „Доситеј Обрадовић“ и једно одељење Змајеваца, 5-2. Час је био понављање градива које је до сада обрађено и у виду квиза. Ученици су били произвољно подељени у екипе и такмичили су се како у граматици шпанског језика, тако и у знању речи у комуникацији на шпанском. Атмосфера је врло брзо постала „узаврела“ и ђаци су се борили за сваки поен.
Победници су биле 2 екипе, једна из „Доситеја“ и једна екипа из „Змаја“. Ђаци су показали заиста завидно знање и очекујемо много будућих такмичара наредних година!
На крају смо направили неколико заједничких фотографија како би забележили ово узбудљиво дружење!
Наставница Светлана Крстанић