Ове године, наши ученици од 2. до 4. разреда, учествовали су у Међународном спортско- рекреативном пројекту „Жогарија- лоптарија“. Фискултурном салом Гимназије, одјекивали су навијачки узвици ђака из 8 основних школа; смењивала су се надметања и плесне нумере малишана. Змајеви ученици 2/1 такмичили су се у фудбалу „3 на 3“ (учитељица Весна Оприн), ученици 2/2 су имали плесну тачку „Медвед и зечићи“ (учитељица Радмила Комленић), ученици 3/1 и 3/2 такмичили су се у играма спретности (учитељице Анкица Суперов Мухи и Тамара Соколаји), ученици 4/1 и 4/2 такмичили су се у квизу (учитељице Наташа Вујин Белча и Гордана Ивошевић). На терену се такмичила и учитељица Тамара. За посетиоце је било слаткиша и сланиша, да се окрепе након спорта.
Р.К.
Медији забележили: