У току је акција озелењавања школског дворишта. Са првим лепим данима кренуло се у уређивање простора око школе.

У сарадњи са ЈКП „Чистоћа и зеленило“, а на иницијативу родитеља, Вујин Владимира, исечена су оштећена стабла, за која јесмо били емотивно везани али време и године учине своје и стављени су нови засади, које је донирало предузеће „ПерСу“.

Ради се о седам младих садница смрча, које ће у будуће красити наше школско двориште. А да би све изгледало лепше потрудила се Александра Магазин, стручни сарадник, која активно  својим идејним решењима учествује у уређењу школског дворишта.

Од средстава за сакупљену пет-амбалажу, купљене су и засађене четири пузајуће тује и насуто земљиште испод њих.

Уз свесрдно ангажовање директорке школе, а уз незаобилазну укљученост и најмлађих љубитеља природе, наших младих „чувара природе“, надамо се да ће ове биљке чинити један леп и пријатан амбијент у будућности.

Наставница Дивна Савић Филиповић