Поштовани родитељи,

од  29.03.2021. сви ученици наше школе, од првог до осмог разреда, ће прећи  на наставу на даљину.

Оваква одлука је донета из безбедоносних разлога јер ће се у наредној недељи обавити грађавински радови на  замени прозора у свим учионицама. Столарија на прозорима је иструлила и испадање стакла из оквира је опасност која може директно да угрози безбедност ученика.  Финансијска средства за адаптацију  школе издвојила је локална самуправа града Зрењанина а сагласност на ову одлуку директора школе  је дала Школска управа као и Просветни саветник задужен за нашу школу.

Ова  одлука донета је у складу са одговорношћу, потребом и жељом да наши ученици наставе своје школовање у лепшој и безбеднијој школи.

О даљем току одржавања наставе бићете благовремено обавештени преко сајта школе, ваших учитељица и одељењских старешина.

Хвала на разумевању!

Тања Рођенков, директор школе