У овогодишњој традиционалној манифестацији Црвеног крста „Сунчана јесен живота“ и ми Змајевци смо дали свој допринос на ликовном конкурсу „Моји баба и деда“.
Своју љубав према баки и деки посебно је дочарао сјајни Димитрије Шофејовић, ученик 2/2, који је освојио прво место на ликовном конкурсу у категорији 1-4.разреда. На изложбеним паноима, запажени радови били су и наших другара из одељења Дуње Шарац и Душана Грујина! Браво, Другодваићи!
Истичемо да је малени брат нашег друга, а будући Змајевац, Вељко Познић, освојио треће место на истом конкурсу у вртићкој категорији. Само напред, Вељко!
Ова манифестација је важан догађај, јер то је прилика да се у друштву истакне значај старијих суграђана, да године нису препрека за волонтерски рад и чињење добрих дела, као и да треба повезивати различите генерације, узајамно се поштовати и уважавати. Детињство свих нас, обележили су наше драге баке и деке, својом љубављу и пожртвованошћу. Хвала им на томе 🙂
Поносна учитељица 2/2 Радмила Комленић Беба
Забележили медији: