Отворена врата за будуће прваке
23.3.2023. године наша школа је своја врата отворила будућим првацима.
Деца која у септембру треба да крену у први разред основне школе, имала су прилику да се заједно са својим родитељима упознају са радом и функционисањем ОШ „Јован Јовановић Змај“. Наши парламентарци су били сјајни домаћини који су се побринули да дочекају будуће другаре и покажу им школу.
Током обиласка, деца су се фотографисала у Змајевом оригиналном раму, који је направљен од стране нaших вредних учитељица, како би им остала успомена на њихов посебан дан. Имали су прилику да посете ученике од I до IV разреда који су их дочекали уз слаткише, песму, игру, забаву и поклончиће које су сами направили. Овом приликом, упознали су се и са својим будућим учитељицама. У библиотеци школе, одржан је родитељски састанак о предстојаћем тестирању од стране стручног сарадника, педагога. За крај су деца уживала у игри, музици и цртању у просторијама нашег продуженог боравка.
Био је ово посебан дан, дан за уживање! Наши будући прваци нису крили одушевљење и радост.
Чекамо их да дођу са осмехом у наше клупе.

Педагог Дијана Тањга