Дечја недеља код Змајева нижих разреда протекла је брзо и веселоооо  🙂

1.Понедељак је био Дан у знаку наших најслађих малишана – ПРВАКА .

Ученици 3/1 са учитељицом Наташом Вујин Белча, припремили су приредбу за пријем првака у Дечји савез. Након приредбе ученици I/1 и I/2 су се такмичили у неколико спорстских игара. Победили су бољи, али нећемо вам рећи ко, јер је :

Мото дана: „Хеј, дечаци, девојчице, најлепши брош је насмејано лице!“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2. Уторак је био дан за размену, трампу, изложбу или поклон сликовница, књига – школској библиотеци и  играчака – продуженом боравку.

Мото дана: „Чаробне су речи молим и изволи – свако ове речи воли!“

3. У среду су на спортски мегдан изашли другаци, трећаци и четвртаци, а за њих су навијали прваци!

Мото дана: „Игра на справи, игра на трави, децо бићете увек здрави!“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4. Четвртак је био еколошки дан – прикључили смо се старијим другарима у сакупљању старе хартије, затим направили изложбу цвећа !

Ученици трећег и четвртог разреда присуствовали су предавању, уз видео – бим презентацију на тему рециклирања и чувања животне средине.

Мото дана: Донеси цвет нека замирише школски свет!“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA      OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5. Петак је био најслађи  – вашарски дан! Било је на продају свега: кокица, слаткиша, сокова, сланиша, разних играчака, али и накита из наше ликовне радионице. Само је још локомотива фалила…хихи..или није?

Циљ: сакупљање  новчаног прилога за уређење прилаза школи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Захваљујемо се свим добронамерним и драгим родитељима, рођацима и грађанима који су нас посетили, подржали нас  и прикључили нам се у овим школским, дечјим активностима.

Видимо се ускоро!