Ове, као и сваке претходне године, одабрани ученици су обележили овај Савиндан заједно са својим учитељима и наставницима и родитељима. У холу школе је овим поводом одржана кратка свечаност.
Свечаност је почела Химном Светом Сави у извођењу хора школе. Потом је отац Душан освештао славски колач, свим присутнима пожелео срећну славу и много среће, здравља и благостања у овој календарској години. У наставку програма ученици су кроз казивања, игроказ, инструменталне звуке и хорско певање одали пошту оцу српске духовности, светитељу Сави.
У припреми ове кратка свечаности која је обележила школску славу учествовали су: вероучитељ, Јасмина Милисављевић, наставник музичког, Велисав Белић, библиотекар, Силвија Нухановић и ученица 71 Милица Дамјановић.
Ликовни приказ, на паноу у холу школе,у част обележавања Савиндана, приредила је наставница ликовног, Наташа Живков Стојков

Sveti2014Sava1 Sveti2014Sava2 Sveti2014Sava3

Sveti2014Sava4 Sveti2014Sava5 Sveti2014Sava6