15.3.2014. је одржано општинско такмичење из биологије који се већ неколико година  одржава у нашој школи.

Школа „Јован Јовановић Змај“ се и овога пута показала као изузетан  домаћин и веома јак конкурент у такмичарском делу  захваљујући организаторским и стручним способностима наставнице биологоје, Дивне Савић Филиповић. Да  то није само похвала већ истина вредна похвале, говоре вам  аргумнти:

-школа дмаћин  је дочекала 250 ученика, такмичара и 32 наставника у преподневној смени  (а сама школа домаћин има укупно 330 ученика и 32 наставника који су просторно и физички распоређени  за рад у две смене)

-у такмичарском делу учествовало је 10 ученика наше школе и сваки је у својој узрасној категрији освојио једно од прва три места.

БРАВО !

Педагог школе